API Delevan CM9900R-683
68 µH 1 kHz Through Hole 3.5A DCR 19mOhm 2 Line Common Mode Choke
Production
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for API Delevan CM9900R-683.
IHS
Datasheet1 page3 years ago
Future Electronics
Supply Chain
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions of API Delevan CM9900R-683 provided by its distributors.
Data Line Filter, 2 Function(s), 3.5A, 4 Pin(s)
CMC 68UH 3.5A 2LN TH