API Delevan CM6460R-106
Common Mode Choke Surface Mount 330mA 10 mH
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for API Delevan CM6460R-106.
Related Parts
API DelevanCM6460-106
Data Line Filter, 2 Function(s), 0.33A
Wurth Elektronik7448640402
WE-FC Common Mode Power Line Choke
Wurth Elektronik7448640415
Common Mode Choke, 0.013H, 0.8A Rohs Compliant: Yes |Würth Elektronik 7448640415
PanasonicELF-18D270G
Single Phase EMI Filter
PanasonicELF-21C006A
Single Phase EMI Filter, 250V, 50/60HzHz
Common Mode Chokes Dual 10000uH 10kHz 0.5A 0.92Ohm DCR SMD T/R
Descriptions
Descriptions of API Delevan CM6460R-106 provided by its distributors.
Data Line Filter, 2 Function(s), 0.33A, 4 Pin(s)
CMC 10MH 330MA 2LN SMD