API Delevan CM6350-683
Common Mode Filters / Chokes 68uH 25% .01ohm Choke SMT Common
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for API Delevan CM6350-683.
3 month trend:
+0.00%
Supply Chain
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2001-11-26
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions of API Delevan CM6350-683 provided by its distributors.
Data Line Filter, 2 Function(s), 4.2A
CMC 68UH 4.2A 2LN SMD