APEM QS83XXW220
Single Color LED, White, Diffused, T-4, 10mm
Production
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for APEM QS83XXW220.
TME
Datasheet5 pages3 years ago
IHS
Inventory History
3 month trend:
+117%
Supply Chain
Country of OriginUK
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.40.20.00
Introduction Date2012-05-29
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 6 months ago)
Descriptions
Descriptions of APEM QS83XXW220 provided by its distributors.
APEM QS83XXW220 Series LED Indicator Light White 230V AC
8MM WIRES WHITE 220V