APEM QS83XXB220
Single Color LED, Blue, Diffused, T-4, 10mm
Production
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for APEM QS83XXB220.
TME
Datasheet5 pages3 years ago
IHS
Inventory History
3 month trend:
+131%
Supply Chain
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 6 months ago)
Descriptions
Descriptions of APEM QS83XXB220 provided by its distributors.
APEM QS83XXB220 LED Indicator Light Blue 230V AC
8MM WIRES BLU 220V