APEM QS103XXB220
Single Color LED, Blue, Diffused, T-4, 12mm
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for APEM QS103XXB220.
TME
Datasheet5 pages3 years ago
3 month trend:
Restocked
Supply Chain
Country of OriginUK
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.40.20.00
Introduction Date2012-05-29
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions of APEM QS103XXB220 provided by its distributors.
APEM QS103XXB220 LED Indicator Light Blue 230V AC
LED IND 10MM FIXED BLUE 220V