APEM QS101XXW220
Single Color LED, White, Diffused, T-4, 12mm
Production
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for APEM QS101XXW220.
TME
Datasheet5 pages3 years ago
IHS
Inventory History
3 month trend:
-8.61%
Supply Chain
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions of APEM QS101XXW220 provided by its distributors.
APEM QS101XXW220 Series LED Indicator Light White 230 VAC
10MM SOLDER LUG WHI 220V