APEM Q22P1GXXW220E
APEM Q22P1GXXW220E Optoelectronics > LED (Light Emitting) > 22MM
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for APEM Q22P1GXXW220E.
3 month trend:
+0.00%
Descriptions
Descriptions of APEM Q22P1GXXW220E provided by its distributors.
Single Color LED, White, Diffused
APEM Q22P1GXXW220E LED Indicator White 230V AC
LED Indicator 22mm Prominent 220VAC IP67
LED PNL IND WHT DIF 16.75MM SLDR