APEM Q22P1GXXR220E
Single Color LED, High Efficiency Red, Diffused
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for APEM Q22P1GXXR220E.
Inventory History
3 month trend:
+0.00%
Descriptions
Descriptions of APEM Q22P1GXXR220E provided by its distributors.
APEM Q22P1GXXR220E Optoelectronics > LED (Light Emitting) > 22MM
APEM Q22P1GXXR220E LED Indicator Light Red 230V AC
LED Indicator 22mm Prominent 220VAC IP67
LED PNL IND RED DIF 16.75MM SLDR