APEM Q22F1CXXR220E
Single Color LED, High Efficiency Red, Diffused
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for APEM Q22F1CXXR220E.
IHS
Datasheet9 pages7 years ago
Inventory History
3 month trend:
-36.36%
Descriptions
Descriptions of APEM Q22F1CXXR220E provided by its distributors.
LED Indicator, Red, 22mm, 220V, Solder Lug / Faston 2.8 x 0.8 mm
APEM Q22F1CXXR220E Optoelectronics > LED (Light Emitting) > 22MM
APEM Q22F1CXXR220E LED Indicator Light Red 230V AC
LED Indicator 22mm Flush 220VAC IP67
LED PNL IND RED DIF 16.75MM SLDR