APEM Q22F1CXXG220E
APEM Q22F1CXXG220E Optoelectronics > LED (Light Emitting) > 22MM
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for APEM Q22F1CXXG220E.
IHS
Datasheet9 pages7 years ago
Inventory History
3 month trend:
-12.50%
Descriptions
Descriptions of APEM Q22F1CXXG220E provided by its distributors.
Single Color LED, Green, Diffused
APEM Q22F1CXXG220E LED Indicator Light Green 230V AC
LED Indicator 22mm Flush 220VAC IP67
LED PNL IND GRN DIF 16.75MM SLDR