APEM Q19P1BXXG24AE
APEM Q19P1BXXG24AE Optoelectronics > LED (Light Emitting) > 19MM
Production
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for APEM Q19P1BXXG24AE.
IHS
Datasheet5 pages9 years ago
Master Electronics
Inventory History
3 month trend:
-3.13%
Supply Chain
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions of APEM Q19P1BXXG24AE provided by its distributors.
Single Color LED, Green, Diffused
LED Indicator 19mm Prominent 24VAC/DC IP
LED PNL IND GREEN DIFF 10MM SLDR