APEM Q14F1CXXW220E
APEM Q14F1CXXW220E 14mm LED Panel Indicator White 220V AC Flush Chrome Bezel
Production
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for APEM Q14F1CXXW220E.
IHS
Datasheet7 pages6 years ago
Electro Sonic
Inventory History
3 month trend:
-2.63%
Supply Chain
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions of APEM Q14F1CXXW220E provided by its distributors.
APEM Q14F1CXXW220E Optoelectronics > LED (Light Emitting) > 14MM
Single Color LED, White, Diffused
LED Indicator 14mm Flush 220VAC IP67
LED PNL IND WHITE DIFF 10MM SLDR