APEM Q14F1BXXHG24E
LED Indicator 14mm Flush Black Chrome, Hyper Green 24 VDC LED INDICATOR, IP67
Datasheet
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for APEM Q14F1BXXHG24E.
Electro Sonic
Datasheet7 pages7 years ago
Datasheet5 pages9 years ago
RS (Formerly Allied Electronics)
Inventory History
3 month trend:
-18.57%
Descriptions
Descriptions of APEM Q14F1BXXHG24E provided by its distributors.
Led Indicator 14Mm Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. Q14F1BXXHG24E
LED PNL IND GRN DIFF 10MM QUICK
LED PANEL INDICATOR GREEN 24VDC