APEM Q12P3BXXG02E
Led Indicator 12Mm Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. Q12P3BXXG02E
Production
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for APEM Q12P3BXXG02E.
IHS
Datasheet7 pages3 years ago
Master Electronics
Electro Sonic
Inventory History
3 month trend:
+0.00%
Introduction Date2008-01-04
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions of APEM Q12P3BXXG02E provided by its distributors.
Single Color LED, Green, Diffused
LED Indicator 12mm Prominent 2VDC IP67
LED PNL IND GREEN DIFF 8MM LEADS