TTM Technologies RFP-100N50TW
Aluminum Nitride Terminations
Production
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for TTM Technologies RFP-100N50TW.
IHS
Datasheet2 pages19 years ago
Supply Chain
Introduction Date2001-03-14
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions of TTM Technologies RFP-100N50TW provided by its distributors.
Aluminum Nitride Terminations
0MHz Min, 5000MHz Max, 50ohm