Ampleon RZ1214B35YI
RF Power Transistor, 1.2 to 1.4 GHz, 35 W, 7 dB, 50 V, SOT443A
Price and Stock
Inventory History
3 month trend:
+0.00%
Descriptions
Descriptions of Ampleon RZ1214B35YI provided by its distributors.
Microwave Power Transistor NPN 15V 3A 3-Pin SOT-443A