Ampleon C5H3438N110DX
RF Power Transistor, 3.4 to 3.8 GHz, 110 W, 15 dB, 48 V, QFN 8x8, GaN
Price and Stock
DistributorSKUMinPkg
RFMWC5H3438N110DX01
6h
AvnetC5H3438N110DX02K
3d
Richardson RFPDC5H3438N110DXContact2K
11h
Descriptions
Descriptions of Ampleon C5H3438N110DX provided by its distributors.