Ampleon C5H3337N110DZ
RF Power Transistor, 3.3 to 3.7 GHz, 110 W, 15 dB, 50 V, QFN 8x8, GaN
Price and Stock
Descriptions
Descriptions of Ampleon C5H3337N110DZ provided by its distributors.