Ampleon C4H22W500AY
RF Power Transistor, 2.11 to 2.17 GHz, 500 W, 16 dB, 50 V, SOT1273-1, GaN
Price and Stock
Inventory History
3 month trend:
+0.00%
Descriptions
Descriptions of Ampleon C4H22W500AY provided by its distributors.
RF MOSFET 50V SOT1273-1