Ampleon C4H18W350PZ
RF Power Transistor, 2.11 to 2.17 GHz, 350 W, 48 V, GaN
Price and Stock
DistributorSKUMinPkg
RFMWC4H18W350PZ01Tray
6h
Descriptions
Descriptions of Ampleon C4H18W350PZ provided by its distributors.