Ampleon C4H15P400AYZ
RF Power Transistor, 1.432 to 1.517 GHz, 400 W, 18.4 dB, 50 V, OMP780, GaN
Price and Stock
DistributorSKUMinPkg
RFMWC4H15P400AYZ01
6h
Descriptions
Descriptions of Ampleon C4H15P400AYZ provided by its distributors.