Ampleon C4H15P400AY
RF Power Transistor, 1.432 to 1.517 GHz, 400 W, 18.4 dB, 50 V, OMP780, GaN
Price and Stock
DistributorSKUMinPkg
RFMWC4H15P400AY01
17h
Richardson RFPDC4H15P400AYContact100
22h
Descriptions
Descriptions of Ampleon C4H15P400AY provided by its distributors.