Ampleon C4H10P800AY
RF Power Transistor, 0.60 to 1 GHz, 800 W, 18.3 dB, 50 V, OMP-780, GaN
Price and Stock
Inventory History
3 month trend:
+56.25%
Descriptions
Descriptions of Ampleon C4H10P800AY provided by its distributors.