Ampleon BLP05M7200Y
RF Power Transistor, 425- 450 MHz, 200 W, 21 dB, 28 V, LDMOS, Plastic
Price and Stock
Descriptions
Descriptions of Ampleon BLP05M7200Y provided by its distributors.
Transistor RF FET N-CH 65V 425MHz to 450MHz 4-Pin SOT-11382 T/R
RF FET LDMOS 65V 21DB SOT1140
RF MOSFET LDMOS 28V 4HSOP