Ampleon BLM9H0610S-60PGZ
Amplifier, MMIC, 0.60 to 1 GHz, 60 W, 35.5 dB, 48 V, OMP780, LDMOS
Price and Stock
Inventory History
3 month trend:
+101%
Descriptions
Descriptions of Ampleon BLM9H0610S-60PGZ provided by its distributors.