Ampleon BLM9D2327S-50PBY
Amplifier, MMIC, 2.3 to 2.7 GHz, 50 W, 28.7 dB, 28V, OMP-780, LDMOS
Inventory History
3 month trend:
+0.00%
Descriptions
Descriptions of Ampleon BLM9D2327S-50PBY provided by its distributors.