Ampleon BLM8G0710S-30PBGY
Amplifier, MMIC, 700 to 1000 MHz, 30 W, 35 dB, 28 V, SOT1212-2, LDMOS
Price and Stock
Descriptions
Descriptions of Ampleon BLM8G0710S-30PBGY provided by its distributors.
Transistor RF FET N-CH 65V 700MHz to 1000MHz 16-Pin SOT-1212-3 T/R