Ampleon BLM10D3438-35ABX
Amplifier, MMIC, 3.4 to 3.8 GHz, 35 W, 33 dB, 26 V, SOT1462-1, LDMOS
Price and Stock
Descriptions
Descriptions of Ampleon BLM10D3438-35ABX provided by its distributors.