Ampleon BLL6H0514-25,112
BLL6H0514 Series 0.5 - 1.4 GHz 100 V 25 W Power LDMOS Transistor - SOT-467C
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Ampleon BLL6H0514-25,112.
IHS
Datasheet12 pages16 years ago
RFMW
Inventory History
3 month trend:
+0.00%
Supply Chain
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Descriptions
Descriptions of Ampleon BLL6H0514-25,112 provided by its distributors.
Trans RF MOSFET N-CH 100V 2.5A 3-Pin LDMOST Bulk
RF FET LDMOS 100V 21DB SOT467C