Ampleon BLL1214-250
RF Power Transistor, 1.2 to 1.4 GHz, 250 W, 12 dB, 36 V, LDMOS, SOT-502A
Inventory History
3 month trend:
-8.86%
Descriptions
Descriptions of Ampleon BLL1214-250 provided by its distributors.
L-Band Radar LDMOS Transistor N-Channel 75V 2-Pin SOT-502A