Ampleon BLF9G38-10GU
RF Power Transistor, 3.4 to 3.8 GHz, 10 W, 28 V, SOT975C, LDMOS
3 month trend:
+0.00%
Descriptions
Descriptions of Ampleon BLF9G38-10GU provided by its distributors.
Trans RF MOSFET N-CH 65V 3-Pin CDFM Bulk