Ampleon BLF9G38-10GJ
Rf Mosfet Ldmos SOT975C / Rf Mosfet 3.4GHZ ~ 3.8GHZ 10W SOT-975C
3 month trend:
+0.00%
Descriptions
Descriptions of Ampleon BLF9G38-10GJ provided by its distributors.
RF Power Transistor, 3.4 to 3.8 GHz, 10 W, 28 V, SOT975C, LDMOS
Trans RF MOSFET N-CH 65V 3-Pin CDFM T/R