Ampleon BLF8G22LS-200,118
RF Power Transistor, 2.11 to 2.17 GHz, 200 W, 19 dB, 28 V, LDMOS
Price and Stock
DistributorSKUMinPkg
RFMWBLF8G22LS-200,1181,1001
15h
Inventory History
3 month trend:
+0.00%
Descriptions
Descriptions of Ampleon BLF8G22LS-200,118 provided by its distributors.