Ampleon BLF7G20LS-90PH
RF Power Transistor, 1.427 to 2.17 GHz, 90 W, 19 dB, 28 V, SOT1121B, LDMOS
Price and Stock
Inventory History
3 month trend:
+0.00%
Descriptions
Descriptions of Ampleon BLF7G20LS-90PH provided by its distributors.
RF FET LDMOS 90W CDFM4