Ampleon BLF7G10LS-250JZ
RF Power Transistor, 0.92 to 0.96 GHz, 250 W, 19.5 dB, 30 V, LDMOS, SOT-502B
Price and Stock
DistributorSKUMinPkg
RFMWBLF7G10LS-250JZ01
11h
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Ampleon BLF7G10LS-250JZ.
IHS
Datasheet13 pages14 years ago
Descriptions
Descriptions of Ampleon BLF7G10LS-250JZ provided by its distributors.