Ampleon BLF6G22LS-75,112
RF Power Transistor, 2.11 to 2.17 GHz, 75 W, 18.7 dB, 28 V, LDMOS, SOT-502B
3 month trend:
+0.00%
Descriptions
Descriptions of Ampleon BLF6G22LS-75,112 provided by its distributors.
RF FET LDMOS 65V 18.7DB SOT502B