Ampleon BLF6G20-110,112
RF FET LDMOS 65V 19DB SOT502A / Trans RF MOSFET N-CH 65V 29A 3-Pin SOT-502A Bulk
Datasheet
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Ampleon BLF6G20-110,112.
RFMW
Datasheet11 pages17 years ago
Descriptions
Descriptions of Ampleon BLF6G20-110,112 provided by its distributors.
RF Power Transistor, 1.93 to 1.99 GHz, 110 W, 19 dB, 28 V, LDMOS, SOT-502A