Ampleon BLF2425M7LS100U
RF Power Transistor. 2.3 to 2.4 GHz, 100 W, 18 dB, 28 V, SOT502B, LDMOS
Price and Stock
Descriptions
Descriptions of Ampleon BLF2425M7LS100U provided by its distributors.
Power LDMOS Transistor N-Channel 65V 3-Pin SOT-502B Bulk
RF Power Field-Effect Transistor
RF FET LDMOS 65V 18DB SOT502B