Ampleon BLF2425M7L100J
RF Power Transistor, 2.3 to 2.4 GHz, 100 W, 18 dB, 28 V, SOT502A, LDMOS
Price and Stock
Supply Chain
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Descriptions
Descriptions of Ampleon BLF2425M7L100J provided by its distributors.
Power LDMOS Transistor N-Channel 65V 3-Pin SOT-502A T/R
RF Power Field-Effect Transistor
RF FET LDMOS 65V 18DB SOT502A