Ampleon BLC9G22LS-160VTZ
RF Power Transistor, 2.11 to 2.17 GHz, 160 W, 18.4 dB, 28 V, SOT1271-3, LDMOS
Price and Stock
Inventory History
3 month trend:
Restocked
Descriptions
Descriptions of Ampleon BLC9G22LS-160VTZ provided by its distributors.
160 W LDMOS power transistor
RF MOSFET LDMOS 28V SOT1271-3