Ampleon BLC9G22LS-120VTY
RF Power Transistor, 2.11 to 2.18 GHz, 120 W, 18.1 dB, 28 V, SOT1271-2, LDMOS
Price and Stock
Inventory History
3 month trend:
-1.67%
Descriptions
Descriptions of Ampleon BLC9G22LS-120VTY provided by its distributors.
Trans RF FET N-Channel 65V 25A 6-Pin SOT1271-2 T/R
RF LDMOS TRANS 120W SOT1271