Ampleon BLC9G20LS-160PVY
RF Power Transistor, 1.805 to 2.0 GHz, 160 W, 19.8 dB, 28 V, SOT1275-1, LDMOS
Price and Stock
Inventory History
3 month trend:
+0.00%
Descriptions
Descriptions of Ampleon BLC9G20LS-160PVY provided by its distributors.
RF MOSFET LDMOS 28V SOT1275-1