Ampleon BLC9G15XS-400AVTY
RF Power Transistor, 1.452 to 1.511 GHz, 400 W, 16.5 dB, 32 V, SOT1258-7, LDMOS
Price and Stock
Inventory History
3 month trend:
+0.00%
Descriptions
Descriptions of Ampleon BLC9G15XS-400AVTY provided by its distributors.
RF MOSFET LDMOS 32V SOT1258-7