Ampleon BLC9G15LS-400AVTZ
RF Power Transistor, 1.425 to 1.511 GHz, 400 W, 16.2 dB, 32 V, SOT1258-3. LDMOS
Price and Stock
Inventory History
3 month trend:
+0.00%
Descriptions
Descriptions of Ampleon BLC9G15LS-400AVTZ provided by its distributors.
Power LDMOS transistor
RF MOSFET LDMOS 32V DFM6
RF FET LDMOS 65V 16DB SOT12583