Ampleon BLC8G27LS-60AVHY
RF Power Transistor, 2.3 to 2.69 GHz, 60 W, 13.6 dB, 28 V, SOT1275-1, LDMOS
Price and Stock
DistributorSKUMinPkg
RFMWBLC8G27LS-60AVHY19,2001
9h
Inventory History
3 month trend:
+0.00%
Descriptions
Descriptions of Ampleon BLC8G27LS-60AVHY provided by its distributors.