Ampleon BLA6G1011L-200RG,1
RF Power Transistor, 1.03 to 1.09 GHz, 200 W, 20 dB, 28 V, LDMOS, SOT-502D
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Ampleon BLA6G1011L-200RG,1.
IHS
Datasheet0 pages0 years ago
Inventory History
3 month trend:
+0.00%
Supply Chain
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Descriptions
Descriptions of Ampleon BLA6G1011L-200RG,1 provided by its distributors.
Trans RF MOSFET N-CH 65V 49A 3-Pin SOT-502D Bulk
RF FET LDMOS 65V 20DB SOT502D