Ampleon B10G1819N10DLZ
Amplifier, MMIC, 1.805 to 1.88 GHz, 10 W, 32 dB, 26 V, LGA 7 x 7, LDMOS
Price and Stock
Inventory History
3 month trend:
-1.42%
Descriptions
Descriptions of Ampleon B10G1819N10DLZ provided by its distributors.