Ampleon ART150PEZ
RF Power Transistor, 0.001 to 0.65 GHz, 150 W, 31.2 dB, 65 V, TO270, LDMOS
Price and Stock
DistributorSKUMinPkg
RFMWART150PEZ01
21h
AvnetART150PEZ0500
4d
Richardson RFPDART150PEZContact500
3h
Descriptions
Descriptions of Ampleon ART150PEZ provided by its distributors.