Ampleon ART150PEGZ
RF Power Transistor, 0.001 to 0.65 GHz, 150 W, 31.2 dB, 65 V, LDMOS
Price and Stock
DistributorSKUMinPkg
Richardson RFPDART150PEGZ6,500500
16h
RFMWART150PEGZ01
10h
AvnetART150PEGZ0500
3d
Inventory History
3 month trend:
+0.00%
Descriptions
Descriptions of Ampleon ART150PEGZ provided by its distributors.